Enllaços als partits del cap de setmana

Us deixem, un cap de setmana més, els enllaços dels partits de competició espanyola que es disputen aquest cap de setmana i dels que tenim el link al streaming. 

En aquesta ocasió els hem ordenat per horari: 

 

DISSABTE 7/11/20

12:00 1NF BARÇA CVB – VOLEIBOL SANT JUST

13:00 1NF CV PREMIÀ DE DALT MARESME – RAMON SOLER CEVLH

16:00 1NF SANT BOI BAIX MOTOR – CVS U ENERGIA

17:00 SF2 VOLEI GRAU CASTELLÓ – CV VALL D’HEBRON 

18:00 SVF SANAYA LIBBY’S LA LAGUNA – DSV CV SANT CUGAT 

18:00 SF2 SIMC3 PREMIÀ DE DALT – UVE L’ILLA GRAU

18:00 1NF CN SABADELL – DSV CV SANT CUGAT

18:00 1NM CV ENCAMP – CV SANT MARTÍ

18:15 SM2 FAMILY CASH XÁTIVA VOLEIBOL – TARRAGONA SPSP 

18:30 1NM CV OLOT – RODI MOTOR BALAFIA LLEIDA

18:30 1NM CV MONJOS – CN SABADELL

 

DIUMENGE 8/11/20

10:00 1NM BARÇA VOLEIBOL – CV ROQUETES

12:00 SM2 CEVOL TORREDEMBARRA – VOLEIBOL MUNDET 

12:00 1NF GRADEN HOTELS MALLORCA VOLLEY – CECELL LLEIDA

12:00 1NF MELCHOR MASCARÓ CV MANACOR – CH BORDILS

12:30 SVM BARÇA VOLEIBOL – CV GUAGUAS 

12:45 SF2 CV ESPLUGUES – BARÇA CVB 

13:30 1NM CV BARBERA – AE AULA 

DISSABTE

12:00 1NF BARÇA CVB – VOLEIBOL SANT JUST

13:00 1NF CV PREMIÀ DE DALT MARESME – RAMON SOLER CEVLH

https://www.youtube.com/channel/UC7HJyYavkNGMPoixYRUpj0w

16:00 1NF SANT BOI BAIX MOTOR – CVS U ENERGIA

https://www.youtube.com/channel/UC1DezK2rlAcX45Uuc4FzPPg

17:00 SF2 VOLEI GRAU CASTELLÓ – CV VALL D’HEBRON http://www.facebook.com/events/779256129591442/

18:00 SVF SANAYA LIBBY’S LA LAGUNA – DSV CV SANT CUGAT https://youtu.be/YKmezsDnqjA

18:00 SF2 SIMC3 PREMIÀ DE DALT – UVE L’ILLA GRAU

https://www.youtube.com/channel/UC7HJyYavkNGMPoixYRUpj0w

18:00 1NF CN SABADELL – DSV CV SANT CUGAT

https://www.youtube.com/channel/UC44R3IFgZx5JVbYwDRmNjYg

18:00 1NM CV ENCAMP – CV SANT MARTÍ

18:15 SM2 FAMILY CASH XÁTIVA VOLEIBOL – TARRAGONA SPSP https://www.twitch.tv/club_voleibol_spsp

18:30 1NM CV OLOT – RODI MOTOR BALAFIA LLEIDA

https://www.youtube.com/channel/UCzk_2ueJSawENqpV9PbNP5w

18:30 1NM CV MONJOS – CN SABADELL

DISSABTE

12:00 1NF BARÇA CVB – VOLEIBOL SANT JUST

13:00 1NF CV PREMIÀ DE DALT MARESME – RAMON SOLER CEVLH

https://www.youtube.com/channel/UC7HJyYavkNGMPoixYRUpj0w

16:00 1NF SANT BOI BAIX MOTOR – CVS U ENERGIA

https://www.youtube.com/channel/UC1DezK2rlAcX45Uuc4FzPPg

17:00 SF2 VOLEI GRAU CASTELLÓ – CV VALL D’HEBRON http://www.facebook.com/events/779256129591442/

18:00 SVF SANAYA LIBBY’S LA LAGUNA – DSV CV SANT CUGAT https://youtu.be/YKmezsDnqjA

18:00 SF2 SIMC3 PREMIÀ DE DALT – UVE L’ILLA GRAU

https://www.youtube.com/channel/UC7HJyYavkNGMPoixYRUpj0w

18:00 1NF CN SABADELL – DSV CV SANT CUGAT

https://www.youtube.com/channel/UC44R3IFgZx5JVbYwDRmNjYg

18:00 1NM CV ENCAMP – CV SANT MARTÍ

18:15 SM2 FAMILY CASH XÁTIVA VOLEIBOL – TARRAGONA SPSP https://www.twitch.tv/club_voleibol_spsp

18:30 1NM CV OLOT – RODI MOTOR BALAFIA LLEIDA

https://www.youtube.com/channel/UCzk_2ueJSawENqpV9PbNP5w

18:30 1NM CV MONJOS – CN SABADELL

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Scroll to Top